مهم ترین ترفند های جذب مشتری رستوران و فست فود

امروزه همه ی مدیران لایق از امر کیفیت غذاها آگاه هستند،و در واقع اکثرا از اولین امتیاز ک کیفیت غذاست بهره مند هستند. با مدرن شدن جهان دیدگاه مشتریان نسبت به غذا تغییر کرده است، پس علاوه بر غذا باید امکانات رستوران نیز مدرن شده باشد. با ما همراه باشیت تا مهمترین ترفند های جذب مشتری رستوران را به شما بگوییم:

۱- سعی کنید از واحد های پولی استفاده نکنید!

فودسیس
foodsis

حتما می پرسید چرا و این چه ربطی به جذب مشتری رستوران من دارد؟؟؟

وقتی در کنار نام غذاها واحد پولی را ذکر میکنید زنگی در ذهن مشتری به صدا در می آید: (یادت باشد قرار است پول خرج کنی) تجربه نشان داده در رستوران های که کنار نام غذا هزینه نوشته نشده غذاهای گران قیمت تر سفارش داده شده،پس سعی کنید از راهمار هایی غیر از واحد پول استفاده کنید!

۲- منوی با آب و تاب داشته باشید!


ترکیبات غذاهارا یاد آورشوید و روح خوشمزه ی غذاهایتان را توصیف کنید!

حتی نام برند های معروف را ذکر کنید. زیرا اعتماد مشتریان چند برابر خواهد شد. جذب مشتری رستوران تنها هدف است و به قول قدیمی ها مردم عقلشان به چشمشان است!

۳- عدد۹را فراموش نکنید

 


اغلب فروشنده ها از عدد ۹ استفاده میکنند چون از تاثیراتش آگاهند!و اکثرا جذب می شوند و به سمت مغازه راهی می شوند!پس بهتر است رستوران دار ها هم عدد۹را فراموش نکنند!

۴٫ترکیب غذاها و خانواده ها مهم هستند!


صادقانه بگویم جذب مشتری رستوران شما با ذهنیتی که در مشتریان پدید می آورید رقم میخورد.

یادتان باشد که خاطرات خوش همیشه شیرین هستند،حال چرادرمنو از خاطرات استفاده نکنیم! مثلا املت باباپز! یا خورش مامان پز! که یادآور کانون گرم خانواده است! پس خاطرات و نوستالژی هارا هم فراموش نکنید!

 

۵- شما منشی لازم ندارید.

مشتریان این روزها حوصله سر و کله زدن با منشی یا پیک های شما را ندارند.

چرا که باید اطلاعات و قیمت ها را ظرف مدت کوتاهی از منشی شما دریافت کنند! منشی وقت ارائه همه اطلاعات را ندارد پس نمی تواند جواب محترمانه و در خور مشتری را بدهد و در نتیجه مشتری ناراضی می شود.

۶ – بهترین راه حل

در سیستم های آنلاین سفارش غذا شما اصلا نیازی به صحبت با مشتریان ندارید و قابلیت دریافت هزاران سفارش در ۱ دقیقه را هم دارید. کلیک کنید.

 

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده اند.پر کردن این فیلد ضروری است *